Klucze płasko-oczkowe CrV CS DIN3113A Tvardy

0
Share

Nowoczesne klucze marki Tvardy zostały zaprojektowane z myślą o intensywnej oraz efektywnej pracy. Wysoką precyzję podczas każdego ruchu zapewni odpowiednio wyprofilowany kształt kluczy, zgodny ze standardami DIN 3113A – niemieckiej normy opisującej jakość wyrobów. Poręczna rękojeść o idealnym kształcie ułatwi pracę i przyczyni się do wygody użytkowania narzędzi. Główka klucza została lekko odgięta od osi uchwytu o 15°, tworząc niezwykle ergonomiczną formę. Umożliwi manewrowanie nawet w trudno dostępnych miejscach bez konieczności rozkręcania całego urządzenia.

Wytrzymałe klucze do zadań specjalnych

Klucze płasko-oczkowe to niezbędny element każdego amatorskiego i profesjonalnego zestawu narzędziowego. Z jednej strony znajduje się dwunastokątna główka typu oczko, a drugiej funkcjonalny klucz płaski o otwartej konstrukcji.

W dystrybucji Geko znajdują się modele o szerokim zakresie rozmiarów: od 6 do 50 mm. Istnieje również możliwość zamówienia całego zestawu złożonego z kilkunastu elementów, dzięki czemu pod ręką nigdy nie zabraknie idealnego klucza. Producent zadbał też o wygodną formę przechowywania narzędzi w komfortowej płachcie z elastyczną siateczką oraz możliwością zawieszenia na ścianie.

Doskonałe parametry techniczne

Te wytrzymałe klucze toczone są na zimno, co czyni je mniej podatnymi na zanieczyszczenia i zwiększa zdolność do radzenia sobie z dużym naprężeniem oraz obciążeniem. Klucze zostały też poddane procesowi obróbki cieplnej oraz hartowania, by przetrwały wiele lat w doskonałym stanie.

Wyjątkowa odporność wynika jednak przede wszystkim z zastosowania wytrzymałej stali stopowej chromowo-wanadowej. Dzięki połączeniu tych surowców struktura klucza nie ulega tak łatwo odkształceniom i ścieraniu, a także doskonale znosi wysoką temperaturę. Za sprawą niklowania oraz satynowego wykończenia narzędzia okazują się również wysoce odporne na korozję.

Wszystkie klucze marki Tvardy doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem wymagającym precyzji.