Nasze marki

GEKO

Gotowość. Energia. Korzyść. Odporność.

Geko to polska marka, która powstawała z myślą o klientach i ich zmieniających się potrzebach. Swoją działalność zawsze opieraliśmy na współpracy i szczerym partnerstwie, co zaowocowało Waszym zaufaniem. Narzędzia i elektronarzędzia marki Geko odznaczają się równą solidnością, co sama praca naszego zespołu.

Niezależenie od tego, czy uważasz swoje wymagania za proste czy wygórowane, gwarantujemy, że każdy produkt powstaje z uwzględnieniem nawet największych potrzeb klienta. Równocześnie nie uznajemy niepotrzebnych komplikacji, więc nasza oferta pozostaje prosta w obsłudze, tak by Wasza praca przebiegła szybko, przyjemnie i bez szwanku. Istotne są również cenowe korzenie, których uparcie się trzymamy. Pomimo upływu lat działalności, staramy się, by cena naszych produktów pozostała racjonalna i adekwatna do poziomu jakości.

Wszystko to robimy po to, byście Wy, nasi niezastąpieni partnerzy, nadal wspomagali nas i markę Geko, pomagając budować lepszą przyszłość na silnym gruncie tradycji.

John Gardener

Dom to serce rodziny, miejsce, które zapewnia ciepło, bezpieczeństwo i zrozumienie. Tak ważny punkt w życiu naszych bliskich zasługuje na możliwie jak najlepszą otoczkę, w tym przypadku przybierającą postać ogrodu. Zapewnić może ją tylko jedno – produkty marki John Gardener. Misją owej marki jest pomoc w stworzeniu równie użytkowej, co satysfakcjonującej estetycznie przestrzeni. Właśnie dlatego każdy z oferowanych produktów odznacza się niemal niewyobrażalną funkcjonalnością, w którą wchodzi również prostota montażu sprzętu.

Oferta marki jest niezaprzeczalnie szeroka. Jej wachlarz zaczyna się od prostych pił łańcuchowych, gotowych na walkę z rozrastającymi się gałęziami, przechodząc do poręcznych podkaszarek i dmuchaw, na elektrycznych kosiarkach kończąc.

John Gardener troszczy się również o psychiczny komfort klienta, więc każdy z artykułów wykazuje się odpowiednią mocą, ale i możliwie jak największym wyciszeniem silnika.

John Gardener – marka, która powstała z myślą o Was, i rozwija się dla Was.

Tvardy

Podczas pracy istotne są konkrety i wszelkiego rodzaju narzędzia, które mogą ułatwić całość działania. Tę prawdę wyznaje właśnie marka Tvardy, zawodnik, który utrzymuje na rynku narzędzi i elektronarzędzi silną oraz stabilną pozycję.

Tvardy to przede wszystkim gwarancja produktu. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości, więc oferujemy klientowi wydłużoną gwarancję, tym samym przekonując o swojej niezawodności. Marka specjalizuje głównie w produkcji narzędzi idealnych do warsztatów samochodowych.

W ofercie marki można znaleźć klucze warsztatowe, wykonane z najwyższej jakości stali i co więcej dostarczane w walizkach ułatwiających przechowywanie. Prócz tego Tvardy oferuje unowocześnienia w postaci siekier ciesielskich czy wysokiej jakości wciągarek łańcuchowych. Dodatkowo marka pamięta o wygodzie klienta, dając możliwość zakupu specjalnych stołków monterskich, zaopatrzonych w wytrzymałą torbę narzędziową, jak również specjalistyczną odzież roboczą, często niezbędną przy pracach remontowych.

Podejdź do pracy Tvardą ręką.