O nas

Nasza historia

Mocny start

Polski rynek, przełom lat 80-tych i 90-tych. Nasze pierwsze kroki. Wkraczamy, decydując się na dystrybucję narzędzi i elektronarzędzi innych firm. Nie są to jednak firmy, o których zaraz zaginie słuch – to czołowe firmy polskiej branży narzędziowej, pracujące na swój sukces w pocie czoła, ale i z nieustanną satysfakcją. Pracujemy razem z nimi. Działamy. Rozwijamy się. Nie zatrzymujemy się.

Nic na marne

Nabywamy coraz więcej doświadczenia, a gdzieś po drodze nabywamy również Was, naszych niezrównanych klientów, którzy obdarowują nas swoim zaufaniem. My jednak nie zwalniamy tempa, chcąc utrzymać Wasze zadowolenie na jak najwyższym poziomie. W 2004 roku dzieje się coś, o czym marzyliśmy od naprawdę dawna – na rynek wprowadzona zostaje nasza własna marka. Celebrujemy, a Wy robicie to razem z nami. Przed nami jednak kolejne wyzwania, a my już zacieramy ręce, gotowi, by im sprostać.

Wieczny duch

GEKO rozrasta się w niewyobrażalnym tempie, ale my nie zapominamy o naszej głównej myśli, która towarzyszy nam od początku. Każdy produkt wykonujemy z podsycanym Waszym zadowoleniem zaangażowaniem, przez cały ten czas starając się uzyskać jak najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości. Nasza drużyna ewoluuje, zmienia się, buzuje, ale duch pozostaje ten sam. Czuwacie nad nami, by nasze produkty mogły robić to samo dla Was. Łącząca nas nić porozumienia i współpracy wcale nie słabnie. Zamiast tego staje się coraz silniejsza.

Europa i MY

Nie jesteśmy pewni, kiedy to się dzieje, bo tempo naszej pracy jest zawrotne. Wiemy jednak, że właśnie osiągamy jeden z ważniejszych celów. Dotychczasowe fantazje w końcu stają się rzeczywistością – otrzymujemy pozycję jednej z najbardziej konkurencyjnych firm w centralnej Europie. Pozycja ta ma silną podbudowę w postaci znajomości rynku i wieloletniego doświadczenia. Doświadczenia, które nadal pragniemy nabywać, stawiając czoła nowym wyzwaniom, pokrzepiani Waszym niegasnącym wsparciem.

Nowe możliwości

Nasza marka cieszy się coraz większym uznaniem. Produkty GEKO zaczynają zaopatrywać nie tylko państwowe hurtownie i sklepy – interesują się nimi także hurtownie innych krajów, dzięki czemu wciąż poszerzamy swoją działalność, pozwalając jej rosnąć, rozwijać się i zmieniać ku potrzebom klienta. Przez całą tę drogę towarzyszy nam idea partnerstwa i zaufania. Chcemy wiedzieć, czym nasz produkt może przysłużyć się jeszcze bardziej. Wysłuchujemy Was, głosu który prowadzi nas do przodu, pozwalając wciąż umacniać naszą pozycję.

Uwzględniamy wszystkich

Przez te wszystkie dekady nieustannej pracy znamy Was tak dobrze, jak Wy znacie nas. Wiemy kim jesteście, czego potrzebujecie i z czym się zmagacie. Pamiętamy o wspierających nas profesjonalistach, którzy pracują w swoim fachu od dziesięcioleci. Nie zapominamy również o nieprzeciętnych, domowych majsterkowiczach, wciąż szukających innowacyjnych pomysłów. Nasze produkty zadowolą obie grupy w równym stopniu, gotowe na lata owocnej pracy. Codziennie staramy się, by Wasze zaufanie pozostało z nami, a portfele zbyt nie ucierpiały.

Wciąż na szczycie

Nasza konkurencyjna pozycja na rynku pozostaje niezmienna. Nie boimy się jutra nawet w najmniejszym stopniu. Zamiast tego przygotowujemy się na to, co może ono przynieść, wystarczająco elastyczni, by temu sprostać, ale wciąż na tyle solidni, by nie porzucić własnych przekonań. Stale rozszerzamy ofertę, z dumą przyznając, że obecnie obejmuje ona około 4000 artykułów. Oferowane przez nas serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne łączą się z kolejną gwarancją – gwarancją sukcesu.

Ramię w ramię

Następuje moment, w którym w końcu możemy zwolnić tempo i obejrzeć się przez ramię. Widzimy to wszystko, czym była i stała się nasza firma GEKO. Dostrzegamy ciężką pracę, ewolucję, naukę i sukcesy. Widzimy rosnącą pozycję, poszerzającą się działalność, międzynarodową współpracę. Przede wszystkim widzimy jednak Was, klientów, którzy przez cały ten czas dzielili się z nami swoim wsparciem i zaufaniem. Chcemy zmieniać się z Wami i dla Was, wspólnie stawiając czoła przyszłości.

Nasze marki

INFLUENCING TRENDS SINCE '05

E-Commerce

Mauris rhoncus pretium porttitor. Cras lerisque ommodo odio. Phasellus dolor enim, faucibus egestas scelerisque hendrerit, aliquet sed lorem.

DIGITAL & PRINT MEDIA

Mauris rhoncus pretium porttitor. Cras lerisque ommodo odio. Phasellus dolor enim, faucibus egestas scelerisque hendrerit, aliquet sed lorem.

TV ENTERTAINMENT

Mauris rhoncus pretium porttitor. Cras lerisque ommodo odio. Phasellus dolor enim, faucibus egestas scelerisque hendrerit, aliquet sed lorem.

produktów w ofercie

Dress Sold

Accessories Sold